Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

13 listopada 2018

Wejdź na https://youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY, aby znaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Stres, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]