Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

2 października 2018

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy psychologa UK, wejdź na http://bit.ly/31iC8vE

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli Polacy z chęcią poczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną zjawisko emigracji jest nieco mniejsze, ale nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii generuje szereg utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Przebywanie na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także praca w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo komplikacji, którym niezwykle ciężko jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje ogromny stres. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, powoduje, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania tego typu wyjątkowo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane w czasie sesji będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339