Wortal „Uroda i Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

15 października 2018

Na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]