Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

22 stycznia 2019

Potrzebujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, szyi oraz nóg. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]