Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

28 listopada 2018

Dowiedz się więcej o marce Vitberg

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: dział elektroniki, wykrawalnię, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się odpowiednim testom. Okrycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]