Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

17 października 2018

Więcej informacji o Vitberg opinie znajdziesz tu

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skupić się na konkretnej jego części. Stosowanie wibroterapii zalecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]