Psychologiczne i wysokościowe badania dla kierowców

5 stycznia 2020

Jeżeli chcesz zlecić badania psychologiczne Kęty, zajrzyj na http://bit.ly/2GAcuLL

Poradnia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej trudni się przeprowadzaniem psychotestów oraz badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ul. Filomatów 10 (obok przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – czym się zajmujemy?

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz odmiennych maszyn. Nasza oferta dotyczy między innymi testów kierowców po wypadku. Oprócz tego jest również skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów przeróżnych urządzeń; badania pracowników; badania wysokościowe czy psychotechniczne.
Rozumiemy, iż mają Państwo napięte grafiki, dlatego dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Testy realizujemy zarówno rano, jak i popołudniami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Szczegółowy wykaz usług znajduje się na naszej stronie internetowej.

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]