Pracownia Wibroterapii w Krakowie już działa – zapraszają AWF i Vitberg

21 października 2018

Vitberg. Zdobądź więcej szczegółów o tej marce

W 2018 roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt powstał przy współudziale nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z produktami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała w celu prowadzenia badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm człowieka. Będą się w niej też odbywać zajęcia dydaktyczne dla studentów uczelni z zakresu odnowy psychosomatycznej, fizykoterapii i kosmetologii. Zestawy RAM Vitberg+, w które wyposażona jest Pracownia Wibroterapii, posłużą również do regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni spowodowała, że aparaty Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach wezmą udział aparaty marki Vitberg?

W przyszłości rezultaty testów mogą przysłużyć się do modernizacji terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii prowadzone będą prace badawcze z dziedziny fizjologii i biochemii. Analizie poddany zostanie wpływ terapii wibracjami na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Rezultaty badań będą porównywane z rezultatami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]