Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

27 stycznia 2020

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed komputerem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, ból ramion i szyi oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania plecy, biodra, kolana, szyję lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]