Marka Vitberg na przestrzeni lat – początki, rozwój, współczesność

5 stycznia 2019

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj w to miejsce

Zobacz jak przebiega produkcja urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat trudzi się wyrobem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata badań w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia pacjentów chorujących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny aparat jest złożony z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki segmentacji aparatu na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji aparatów marki Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a potem dokładnie testowany przed skierowaniem do sprzedaży.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]