Marka Vitberg – dowiedz się jak powstają jej produkty

12 lutego 2020

Szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu skutecznie modernizuje swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których można wypróbować aparat i przekonać się o jego efektywności. Średnio c 4 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]