Tanie rolety dla Ciebie

21 maja 2019

Nie masz pomysłu na nowoczesne i modne urządzenie swojego wnętrza? Jeden, niedrogi produkt pomoże całkowicie odmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Dzięki tej przesłonie można dodać kolorytu wszystkim wnętrzom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je podzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Jest to zwykle poliester – wygodny w utrzymaniu oraz łatwy do czyszczenia.
Z uwagi na przeznaczenie można sklasyfikować rolety na ścienne oraz okienne. Inne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym rodzajem są rolety dzień noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy typ rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą ilością modułów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są drogie?

Ze względu na fakt, że rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak stale rosnące grono producentów, aktualnie rolety możesz kupić w dość atrakcyjnych cenach. Na co dzień ceny są niewysokie, a do tego dochodzą także promocje i akcje specjalne, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i właściwie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bogata kolorystyka i bezinwazyjny montaż sprawiają, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjny, dlatego miłośników takiego pomysłu na aranżację wnętrz nie brakuje.