Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

23 grudnia 2022

Szukasz słoika z kranikiem? Koniecznie odwiedź ten adres.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, soków, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]