Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

17 kwietnia 2019

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez przemysł spożywczy, zakłady pracy czy placówki medyczne. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamigwarantujących wysoki poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt niebywale ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z 1000 ml opakowania. Pianka efektywnie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i bez trudu spłukuje.

Mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych czynników alergicznych – można ich używać często, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i nadawanym kosmetykom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]