Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

30 grudnia 2018

Zobacz, gdzie nabyć chemię profesjonalną, wejdź na verdeavis.pl

Żeby utrzymać czystość – tak w mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z trudnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla firm, jak i klientów indywidualnych

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o usuwaniu charakterystycznych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, graffiti czy też wykwitów pleśni.

Zabezpieczenie powłok za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na zabezpieczenie oraz pielęgnację powłok szczególnie narażonych na wandalizm i niszczycielskie oddziaływanie różnych elementów. Znajdziemy pośród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, a także preparaty chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale też nadają im ładny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]