Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

8 września 2019

Dowiedz się więcej o ofercie producenta drzwi wewnętrznych drewnianych na www.oknostol.com.pl

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na rynku spowodowało, że jej specjaliści zapewniają klientom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz usług. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale również najwyższa funkcjonalność, będące wynikiem użycia w trakcie ich wykonywania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i składaniu modułów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: satysfakcji użytkownika, wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa oraz całkowitego komfortu użytkowania.

Czym wyróżniają się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się wysoką dbałością o jakość własnych wyrobów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to świetny wybór dla konsumentów, którzy szukają niestandardowych, ale całkowicie ergonomicznych oraz wytrzymałych produktów. Gwarantują one domownikom wysoki komfort – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów i tworzą świetną izolację termiczną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów – są one zaopatrzone w nowoczesne zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich niesztampowy, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, bowiem produkowane są zawsze z materiałów wysokiej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się też na polu obsługi klientów. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol mogą liczyć na darmowe doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w mieszkaniu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego szkicu, idealnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko wielkości drzwi, ale także metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]