Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

11 grudnia 2019

Na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/ uzyskasz więcej informacji o Cafissimo kapsułki

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterech dziesięcioleci i powoli pozyskała sobie miliony sympatyków. Ten wygodny proces umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w niezwykle nieskomplikowany sposób – wystarczy napełnić pojemnik z wodą w stosownym urządzeniu, umieścić kawę w kapsułce we wskazanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można rozkoszować się pobudzającym napojem.

Kawy speciality z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej znanych globalnie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie od jednego wytwórcy. Problem ten dotyczył wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – także w naszym kraju – sporo ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten utworzył linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak jej naparu jest charakterystyczny, bowiem wytworzyło go mnóstwo różnorodnych elementów, m.in. konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Mieszanie tego rodzaju kaw z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem tłumi ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Kolumbii i Nikaragui (100% arabika). W tych ziarnach mocno wyczuwalne są naturalne nuty kwiatowe, czekoladowe i kakaowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w hotelach czy biurach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka i zwykle zamyka się w przedziale 1,10-1,50 zł. Nietrudno zauważyć, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany w kafejkach w galerii lub na stołówkach w biurze. Rozsądne ceny oraz nowoczesny wygląd urządzeń na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Dzięki nim będziemy radować się kubkiem takiej kawy na co dzień, a zarazem zaserwujemy znajomym wysokiej jakości napój w czasie weekendowych spotkań, bez strachu o gigantyczne koszty. Jeśli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są kompatybilne z naszym ekspresem.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]