Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

19 lutego 2019

Planujesz organizację przyjęcia na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co wypada zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega również kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Dobór stosownego produktu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Łatwe w montażu oraz wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej konstrukcji.