Papierowe serwetki – idealne dla gastronomii

18 października 2019

Więcej o serwetkach gastronomicznych na http://bit.ly/31JHi3S

Papierowe serwetki to artykuły higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej kawiarni, baru lub innego lokalu podającego żywność. Jakie typy serwetek są zwykle wykorzystywane? Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu tego produktu?

Papierowe serwetki – zastosowanie

Papierowe serwetki są używane w rozmaitego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, zakładowe i przedszkolne stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te produkty higieniczne jednokrotnego użycia świetnie zastępują klasyczne chusteczki wykonane z materiału, a przy tym pozwalają zlikwidować wydatki ponoszone na magazynowania oraz ich czyszczenia. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju serwetki gastronomiczne – 1-warstwowe chusteczki do dozowników stosowane w stołówkach samoobsługowych oraz mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się w trakcie używania, przez co znakomicie spełniają swoje zadanie.

Serwetki papierowe – zmniejsz ilość generowanych śmieci

Potrzebujesz zaopatrzyć swoją restaurację w mocne serwetki papierowe? Weź pod uwagę te, które można dozować pojedynczo. Pozwala to na osiągnięcie wymiernych oszczędności, zmniejszając zarazem ilość wytwarzanych śmieci. Popularne są także dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w rozmaitych kolorach do wyboru – są one produkowane dla lokali, w których ogromnie ważne jest wywołanie najlepszego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych papierowych serwetkach marki Tork wyróżniających się ponadprzeciętną chłonnością oraz trwałością. Produkty te można kupić zarówno w odmianie dostosowanej do standardowych dyspenserów na stolik (wertykalnych i horyzontalnych), jak i dozowników do zabudowy lub na ladę.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]