Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

16 listopada 2021

Jeśli chcesz zamówić blachę na rąbek, skieruj się tu.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto ich używać? Prezentujemy blachy na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – plusy oraz przeznaczenie

Panele dachowe na rąbek wspaniale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze uznanie. Pięknie prezentująca się oraz wytrzymała blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Tego typu pokrycie dachowe wspaniale pasuje do różnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a przy tym jest mocne oraz niepodatne na korozję.

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności i zastosowanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy pokrytej specjalną warstwą, która daje protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. śnieg i deszcz bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co pozwala na dopasowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają też zredukować koszty związane z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08