Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

25 października 2020

Szaters zamówisz na https://skyshutters.pl

Planując aranżację domu, na ogół nie poświęca się dużo uwagi oknom. Zazwyczaj wybiera się klasyczne aranżacje, a więc firany i zasłony, które czasami łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Z czego produkowane są shuttersy

Główną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych są ruchome i można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, w zależności od potrzeb lokatorów. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, z płyt MDF, jak również PCV. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się przeważnie na oknach, jakkolwiek doskonale sprawdzą się też na drzwiach szafy. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w europejskim budownictwie wykorzystuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale gros z nas z pewnością kina bądź ekranu telewizora, ponieważ tego rodzaju okiennice są często wykorzystywane na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w Australii i USA.

Shuttersy pasują do różnych stylów aranżacyjnych

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters pięknie wyglądają, mają one również pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można regulować użycie promieni słonecznych: latem ograniczać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – utrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz i nie ma przeważnie trudności, żeby zainstalować je na większości okien. Wykonuje oraz instaluje się je na zamówienie, co sprawia, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem aniżeli np. żaluzje. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niezmiernie gustowny wygląd, w wyniku czego wpływają na podniesienie wartości domu. Warto też uwydatnić, że kąt lameli shuttersów jest ustawia się bez użycia łańcuszków, co rodzice ciekawskich dzieci czy właściciele zwierząt, które mogłyby zaplątać się zwisające łańcuszki, uznają z pewnością za dodatkowy plus.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]