Namioty imprezowe – zastosowanie

29 sierpnia 2018

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty imprezowe – dla kogo?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Charakterystyka namiotów imprezowych

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.