Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

19 sierpnia 2019

Kliknij tutaj, aby kupić kontener otwarty

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy często używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]