Gdzie i dlaczego należy stosować maty przemysłowe?

5 listopada 2019

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, myjniach, na stacjach benzynowych, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, a więc zawsze tam, gdzie niezbędne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także redukują ryzyko roznoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te absorbują bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu poprawia się bezpieczeństwo i komfort zatrudnionych oraz pozostałych osób przebywających wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]