Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

5 lipca 2020

Dowiedz się więcej o etykietach na bimber na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zalążka jednym z najchętniej wręczanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na wesele, Sylwestra czy imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od Państwa Młodych

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale również dość często młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz takie butelki z alkoholem mogą również stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dniu wesela czy imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych kolorach i wzorach, więc bez problemu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu imieninowym.

Personalizowane etykiety na bimber – udekoruj domowe alkohole

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne wina, soki bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne pospolitej flaszki. Dodatkowo butelki można też oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]