Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

27 marca 2019

Jeśli chcesz nabyć akcesoria do alkoholu, powinieneś odwiedzić ten adres

Domowy wyrób napojów alkoholowych, niegdyś niesłychanie popularny, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane na własną rękę są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań, pociąg do eksperymentów i satysfakcja płynąca ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób, które samodzielnie sporządzają domowe napoje, wybiera cydr, piwo, wino lub nalewki, acz nie brakuje również wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych pojemników, korków, rurek czy balonów. Na dodatek do każdego rodzaju trunku potrzebne są inne akcesoria – w przypadku wina jest to między innymi prasa do owoców, zaś dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże katalog koniecznych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z alkoholem należy odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety na butelki

Etykiety na bimber lub pozostałe alkohole domowe możemy przygotować samemu. Zdecydowanie przyzwoiciej będą się natomiast prezentować butelki z chroniącymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które bez obaw możemy wręczyć najbliższym jako upominek lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Osobny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale również tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]