Do jakich wnętrz wybrać roletę zaciemniającą?

6 listopada 2018

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100 procent zaciemnienia to najlepszy wybór? Czy zawsze warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tych produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła to nie jedyna ich pozytywna cecha. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie dzień noc już nie. Jaki typ najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Atuty rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Całkowita możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc dysponują szeregiem podobnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu tych rolet zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on niezwykle prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać gwoździ czy śrub ani wiercenia. Każdy poradzi sobie z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele opcji kolorystycznych w ofercie powoduje, że te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą stać się elementem zdobiącym mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Trójmieście, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Na żądanie klienta istnieje również opcja spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowego rozmiaru.