Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

20 czerwca 2022

Zamów butelki 0,5l w hurcie.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to równolegle branża, w której wyśmienicie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój zdrowy, niszowy albo pyszny produkt. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zapakowana tak, aby wyrób dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem m.in. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików oraz butelek najlepiej od rodzimego hurtownika

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielkim zakładem produkującym takie artykuły, jak np. oliwę, marmolady albo smalec kanapkowy, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego zarówno formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar na palety przeważnie można otrzymać znaczny rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u polskiego dystrybutora butelek i słoików. W ten sposób także dostanie towar szybciej.

Co znajduje się w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła świetne do przechowywania piwa, wina lub soków. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 500, 1700, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Podmioty posiadające własne samochody dostawcze mogą także odebrać zamówiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z słoiczkami oraz butelkami w hurcie można też kupić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do danego typu opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]