Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

26 lipca 2020

Maseczkę wielorazową znajdziesz na https://bit.ly/2Enku3J

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, nieodwołalnie zmieniła nasz bieg życia i kontakty społeczne. Normy dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do banku czy kina, gdzie zwykle napotykamy większą zgrupowanie ludzi, winniśmy bezwzględnie nosić na ustach i nosie maseczkę ochronną. Co jednakże uczynić, jeśli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z bawełny?

Lekka maseczka wielorazowego użytku w postaci ochronnej przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z tkaniny są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z patogenami w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos oraz usta, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi plusami są wygoda, solidność oraz niewielka waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż do 30 razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Mini przyłbicę poleca się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby powyżej 60 roku życia, mające trudności z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia czy sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maseczki w trakcie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co na pewno uznają za zaletę młodsi użytkownicy.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]