Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

30 maja 2019

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]