Czapraki – ochrona dla skóry konia

11 kwietnia 2019

Potrzebujesz czapraków dla koni? Wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które dają zwierzęciu wygodę, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeżeli pragniesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, uszyte z bawełny bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]