Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

6 sierpnia 2019

Szukasz bryczesów do jazdy konnej? Koniecznie odwiedź ten adres

Jazda konna wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, sporych wyrzeczeń i godzin pracy, ale również odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, dzięki czemu minimalizują ryzyko otarć naskórka. Dobrze uszyte spodnie bryczesy powinny być ciasne i elastyczne, a przy tym nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich wskazane jest sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych surowców dających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, który obejmuje również łydki i uda. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są też walory użytkowe – liczne kieszenie czy elastyczne zakończenia nogawek.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]