Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

24 lipca 2020

Zobacz, gdzie kupić balon na wino, wejdź na superbutelki.pl

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]