SEO

19 października 2018

Uzupełnij swoje wiadomości o SEO

Co musisz wiedzieć o SEO?

SEO – akronim pochodzi od angielskich słów Search Engine Optimization, co można przetłumaczyć jako optymalizację stron www pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wskazanej strony ma sprawić, by stała się ona przyjazna dla wyszukiwarek jak również internautów. W trakcie optymalizowania strony szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. Kaskadowych Arkuszy Stylów, jak i treści oraz grafik.

SEO i roboty wyszukiwarek

By uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, warto poznać funkcjonowanie robotów wyszukiwarek. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony i umieszczają informacje w bazach.

Linkowanie wewnętrzne na stronie www, a SEO

Efektywna nawigacja na stronie, zarówno przez użytkowników, jak i roboty wyszukiwarek, jest możliwe dzięki prawidłowemu linkowaniu wewnętrznemu.

SEO – white i black hat

Istnieje podział na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat odnosi się zabiegów nieetycznych z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i na nim właśnie powinna opierać się praca pozycjonera z prawdziwego zdarzenia.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]