Moda weselna męska – gdzie znaleźć porady ślubne

26 sierpnia 2018

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego państwo młodzi przykładają ogromną wagę do oprawy uroczystości. Ważną kwestią jest ubiór – nie tylko panna młoda, ale także pan młody powinien wyglądać elegancko i modnie. Męska moda weselna ma wiele odsłon.
Panowie nie są obecnie skazani na jeden typ garnituru, a moda męska ślubna ulega podobnym przemianom, co kobieca. Klasyczny strój z pewnością odda powagę chwili, lecz często wzbogaca się go folkowymi bądź graficznymi elementami. Warto pamiętać, że frak czy garnitur powinien pasować do osobowości pana młodego, aby nie czuł się on w nim nieswojo.

Męska moda na ślub – współczesne trendy

Marynarka, spodnie garniturowe, krawat, koszula… nawet najprostszy strój pana młodego zawiera wiele elementów. Jednym z nich, który ostatnimi czasy wraca do łask i ślubna moda męska nie może się obecnie bez niego obyć, jest kamizelka. Wygląd modnej kamizelki nawiązuje do dawnej elegancji, lecz może kontrastować kolorem z tkaniną garnituru. Jeśli idzie o garnitur, coraz modniejsze stają się zestawy w kratę, nawiązujące do stylu retro, lecz z tej inspiracji czerpie cała moda męska. Ślub w klimacie boho lub rustykalnym będzie idealną okazją na pokazanie się w garniturze w kratę. Kolejnym modnym elementem są szelki – czarne lub brązowe wyglądają bardzo elegancko.

Moda ślubna męska – gdzie znaleźć inspiracje?

Dobór elementów stroju ślubnego może wydawać się trudnym zadaniem, lecz z pomocą przychodzą strony internetowe w całości poświęcone przygotowaniom do ślubu i wesela, ukazujące najnowsze trendy oraz pełne porad dla przyszłych małżonków. Ślubna moda męska zajmuje znaczną część tych serwisów.