Wynajęcie busa – wygodny sposób transportu małych grup

5 lutego 2019

Organizacja wycieczek grup liczących około 20 osób w wielu przypadkach okazuje się kłopotliwym zadaniem. Przyczyną największych problemów jest zapewnienie transportu. Komunikacja publiczna ma wiele wad, z których najistotniejszy jest brak komfortu podróży. By się tego ustrzec, warto wybrać wynajęcie busa z kierowcą. Tym sposobem nie tylko zagwarantujemy pasażerom wygodną podróż, ale też bez przesiadek i innych problemów dojdziemy w każde miejsce – nawet do położonej na odludziu atrakcji lub hotelu, do których nie dojeżdżają bezpośrednio publiczne środki transportu.

Wynajęcie busa z kierowcą – dla kogo?

Wynajem busów z kierowcą to oferta kierowana zarówno do firm czy instytucji, jak i klientów prywatnych. Tym ostatnim ułatwi organizację wszelkiego typu imprez rodzinnych odbywających się w hotelach lub ośrodkach wypoczynkowych – dzięki niej wszyscy zaproszeni wygodnie i szybko przybędą na miejsce. Dla instytucji i firm jest natomiast sposobem na zapewnienie transferu partycypantom szkoleń czy konferencji. Ponadto, usługa jest również adresowana do biur podróży, które z pewnością docenią dużą ilość miejsc, w które mogą dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę i inne malownicze regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Czemu warto zamówić wynajem busów z kierowcą?

Największym atutem tego rozwiązania jest wygoda. Bus 20-osobowy to najbardziej komfortowy ze sposobów na wyjazd znacznej grupy. Pasażerowie mogą skorzystać z m.in. koców podróżnych, zimnych napojów oraz osobistego oświetlenia i klimatyzacji. Nawet bardzo długa podróż okaże się przyjemna dzięki systemowi audiowizualnemu, wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem i sporej przestrzeni na nogi.