Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

1 stycznia 2022

Laptopy, telefony i tablety są współcześnie integralnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, w związku z tym kupując te akcesoria z reguły szukamy tych godne zaufania. Taką renomą szczycą się od dziesięcioleci produkty firmy Apple, które pomimo bardzo znacznej ceny w stosunku do urządzeń pozostałych firm, każdego roku zdobywają sobie miliony nowych klientów. Niemniej jednak nawet telefon najwyższej jakości może uleć uszkodzeniu albo stracić swoje właściwości w rezultacie nieuważnego używania. Ale nie znaczy to, że bezzwłocznie trzeba zamienić go na nowy – wystarczy bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie usługi wykonuje?

Ci, którzy mieli produkty Apple wiedzą z doświadczenia, iż te urządzenia działają bez szwanku przez wiele lat, lecz nawet one nie oprą się zniszczeniom, które wynikają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje zlecenia na wymianę baterii, która po latach nie trzyma pojemności, wymianę szybki przedniej oraz tylnej, zbitych w wyniku silnego uderzenia w telefon, a także wymianę pozostałych drobnych części jak niereagujący przycisk głośności bądź zepsuty układ U2. Nasi fachowcy niosą pomoc też w przypadku konieczności odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis iPhone Warszawa – oddaj smartfin ekspertom z kilkunastoletnią praktyką

Tak długo jak telefon jest na gwarancji sporą część napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty pojawiają się po wygaśnięciu gwarancji, jako że likwidacja nawet nieznacznych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe wydatki, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Na szczęście na terenie całej Polski, najczęściej w dużych miastach jak Warszawa, pracują serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z wieloletnią praktyką nawet w godzinę są w stanie zrealizować naprawę telefonów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, dostępnych na rynku w okresie ostatniej dekady, a więc: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX i XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania brak serwisu serwisu iPhone’a więc nie masz możliwości przynieść go do punktu osobiście, znajdź usługodawców, którzy przyjmują zlecenia serwisu produktów Apple przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Nasza lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555