Wspomaganie leczenia częstych chorób – wlewy z witaminy C

8 stycznia 2019

Witamina C to mikroelement o rozległym zastosowaniu, który znacząco przyczynia się do leczenia chorób i wzmocnienia ogólnej odporności organizmu. Polecany jest szczególnie w okresach jesienno-zimowym. Od niedawna posiada jednak zupełnie inne zastosowanie – przy bardzo ciężkich chorobach. Przyjrzyjmy się zatem czym są dożylne wlewy witaminy C i jakie są zalecenia do ich stosowania.

Dożylne wlewy witaminy C – wyjątkowo silne stężenie

Witamina C jest składnikiem koniecznym do właściwego funkcjonowania organizmu człowieka. Jesteśmy zmuszeni przyjmować jej dawki z zewnątrz (np. z jedzenia), ponieważ inaczej nie jesteśmy w stanie jej wygenerować. Współczesna medycyna od lat sprawdza wpływ witaminy C na zwalczanie poważniejszych schorzeń – kleszczowego zapalenia mózgu, miażdżycy, jak również mnóstwa innych. Naukowcy badają szczególnie oddziaływanie witaminy C na unicestwienie komórek kancerogennych – niektóre doświadczenia starają się dowieźć, że włączenie wlewów witaminy C może przynieść dużo lepsze skutki leczenia. Dożylne wlewy witaminy C polegają na podaniu sporych porcji tej substancji do organizmu. Kuracja od 10 tysięcy mg może pomóc zwalczyć wiele poważnych chorób.

Wlewy witaminy C – słuchaj zaleceń lekarza

Metoda aplikowania witaminy C, czyli kroplówka, niweluje ryzyko powstania skutków ubocznych, które mogłyby wystąpić w przypadku zwykłych metod (np. suplementów). Rezultaty mogą być znakomite – choroby serca przejdą fazę remisji i poprawi się wydolność organizmu. To lekarz decyduje o kierunku leczenia i ustala dawkę, ale żeby ujrzeć ostateczne rezultaty, terapia musi działać przez dłuższy okres.