Wirtualny spacer i wnętrza 3D – podnieś widoczność firmy w Mapach Google

5 października 2021

Uzyskaj więcej szczegółów o wirtualnym spacerze.

Wnętrza 3D to idealny sposób na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których mają zamiar korzystać. Dla większości klientów sposobność obejrzenia danego pomieszczenia przed wyborem oferty jest niezwykle istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i czy opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my możemy go przybliżać, przesuwać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do kompletnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można też zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się dużą popularnością. Polega ona na tym, że oprócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo biura firmy lub hostelu, możemy przerzucić się jednym kliknięciem myszki do dowolnego lokalu, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość także przechodzić do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Gdzie opłaca się udostępnić wnętrza 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować klientom wybrany budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę reklamy można zastosować do zaprezentowania baru, pracowni bądź hotelu, a także po prostu zademonstrować znacznemu kręgowi odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także użyć, w celu sprzedaży posiadłości, by przyszli klienci mieli możliwość gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się opracować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to opcja umieszczania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie internetowej czy dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również świetną możliwość zachęcenia klientado skorzystania z naszej oferty. Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie stosuje. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — wystarczy zamówić jego wykonanie u doświadczonego fotografa.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]