Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

19 grudnia 2022

Lokal na 18 - zobacz aktualną ofertę.

Zwykle w przypadku imienin, urodzin czy innych rocznic nie planujemy żadnych przyjęć z przyjaciółmi i rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednak są takie kluczowe życiowe momenty, których właściwe obchodzenie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Sala na 18 urodziny – zorganizuj ogromną imprezę

Wraz z nadejściem 18 urodzin zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła brać udział w wyborach powszechnych, nabywać i spożywać napoje alkoholowe, może pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Ale zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się bardzo odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Zatem lepszym wyjściem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Na ogół grupa przyjaciół postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, ale przy tym pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących sporą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje pyszne menu imprezowe. Chcesz się bawić na świeżym powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można rozłożyć w nim spory namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O co jeszcze należy zadbać organizując osiemnaste urodziny?

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli nie unikają napojów alkoholowych. Rekomendujemy z tego powodu obowiązkowo zatroszczyć się o to, by osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Szałowy wygląd sali również jest niezmiernie ważny, żeby uczestnicy całkiem oddali się duchowi imprezy. Trzeba zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni według wytycznych solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie znakomicie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do budżetu oraz finansów klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]