Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

10 czerwca 2022

Prowadzisz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Dlaczego zaleca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zdobyły witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, posiada niemało zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z stosując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszego kręgu nabywców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek podnosi się też funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zamówienie przykładowo za pośrednictwem PayU.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala również na analizęwyników sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i integrację z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zleć specjaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, wykorzystanie tylko koniecznych, wypróbowanych wtyczek oraz jego ochronę przed cyberatakami. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą również blog, na którym łatwo można informować odbiorców o nowościach oraz promocjach lub zamieszczać rozmaite porady i omówienia sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]