Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

24 października 2019

Sprawdź serwis okien Warszawa cennik na https://www.serwismeteo.pl

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie oddziałują również warunki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]