Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

23 maja 2023

Dowiedz się więcej o organizacji imprez firmowych w Krakowie na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne albo wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu ukształtowanie głębokich więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby świętować osiągnięte sukcesy, a także rozmaite kursy, konferencje oraz bankiety dla wspólników biznesowych. Takie wydarzenia muszą być stosownie przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

O czym pamiętać szukając lokalu do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy w firmie pojemnych wnętrz, w których uda się zorganizować event, należy sprawdzić propozycje wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości eventu. Kluczowe jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do rangi planowanej uroczystości. Ważne spotkania dla wspólników firmy, w trakcie których fetowany jest jej szczególny sukces, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Należy w takich wypadkach wyprawić imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które wyraźnie podkreśli prestiż wydarzenia. Natomiast jeśli na event sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższym sąsiedztwie sali powinno się wybrać lokal, zlokalizowany nieopodal bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij obecnym na sali nieskazitelną obsługę

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie można pominąć tak ważnej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczony punkt apetycznych potraw dla uczestników, ale też doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie rozstawienie stołów. W czasie pokazowych gal wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali doskonałej obsługi. Wypada więc szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy do stołu, jak również doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smakowite, lecz i znakomicie wyglądające na talerzu dania.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]