Rozliczenia podatkowe powierz profesjonalistom

9 sierpnia 2018

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa to główny każdej działalności gospodarczej. Do jakich firm kierowana jest oferta pełnej księgowości? Jakie podmioty powinny skorzystać z pomocy wykwalifikowanego doradcy podatkowego?

Usługi księgowe dla średnich i małych firm oraz spółek

Z usług księgowych korzystają różne grupy podmiotów – jednoosobowe działalności gospodarcze, czyli tzw. mikro firmy, średnie i małe przedsiębiorstwa, a także większe podmioty, np. spółki prawa handlowego, dla których kierowana jest oferta pełnej księgowości. W ramach usług firmy korzystają m.in. z pomocy w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, zarządzania płynnością przedsiębiorstwa czy obsługi kadrowo-płacowej.

Księgowość – zakres oferty

Masz własną działalność i chcesz skorzystać z usług podmiotu oferującego kompleksowe usługi księgowe? Profesjonalne podmioty gwarantują prowadzenie ewidencji środków trwałych, księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji PIT (rozliczenia podatkowe), przygotowywanie umów, a także kontakty z organami państwowymi. Jeśli chodzi o rachunkowość, to profesjonalny doradca wspomoże firmę w tworzeniu kalkulacji i ewidencji kosztów, opracowaniu zasad wyceny pasywów oraz aktywów, a także w zakresie korygowania polityki rachunkowości do zmieniających się przepisów.