Rekomendowany fotograf Google – jakie usługi wykonuje?

21 kwietnia 2021

Szukasz fachowego wsparcia w tej dziedzinie? Skontaktuj się z fotografem Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Żeby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła sporządzić jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może dodatkowo reklamować się specjalnym logo, które informuje, iż dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]