Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

19 czerwca 2019

Skieruj się tutaj i dowiedz się, komu zlecić aranżację wnętrz Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]