Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

6 sierpnia 2021

Zamów catering świąteczny w Krakowie.

Ostatnie dni roku to okres, który spędza się najczęściej z najbliższymi, jednakże imprezy świąteczne urządzane są także w firmach. Częstokroć pracownicy firmy aranżują je swoimi siłami, przynosząc samodzielnie przyrządzone smakołyki, lecz w większych zakładach pracy ten model działania często nie jest wydajny. Aby więc pomóc sobie podczas organizacji firmowych śniadań bożonarodzeniowych, tych w wąskim gronie, jak i tych na dziesiątki osób, polecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Które typowe dania znajdują się w ofercie cateringu świątecznego

Oczywiście, na bożonarodzeniowym stole powinno zostać postawionych jak najwięcej standardowych świątecznych dań. To przede wszystkim ryby, jak chrupki filet z karpia albo łososia, a także staropolskie zupy – obligatoryjnie żurek i barszcz czerwony, ewentualnie również zupa grzybowa. Na talerzach nie powinno brakować też krokietów z grzybami i kapustą, które najczęściej spożywane są wespół z wymienionym wyżej barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby pełna bez chłodnych zakąsek, np. bez sałatki śledziowej albo śledzia z borowikami. Warto także zatroszczyć się o smakowity akcent na koniec spotkania. Na stół bożonarodzeniowy rekomendujemy puszysty sernik, kutię z rodzynkami albo makowiec.

Catering świąteczny dla pracowników – wybierz potrawy, które wszystkim będą smakować

Organizację Wigilii w firmie trzeba zacząć z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Musisz uzgodnić datę spotkania oraz dopasować go do harmonogramu urlopów pracowników. Umożliwia to ścisłe określenie przewidywanej liczby gości uroczystości, a w rezultacie ułatwi zamówienie stosowną ilość porcji. Rekomendujemy porozmawiać z załogą o menu i wspólnie zamówić te propozycje z katalogu firmy cateringowej, które wszyscy uwielbiają. Istotne jest również to, by mieć wiedzę czy któryś z zatrudnionych cierpi na alergię, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w cieście, albo są w załodze firmy wegetarianie. Dla tych osób trzeba zamówić potrawy odpowiadające ich preferencjom dietetycznym. Firmy cateringowe oferujące potrawy świąteczne przyjmują zamówienia przez większą cześć grudnia, jakkolwiek nie warto zabierać się do w ostatniej chwili.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]