Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

8 marca 2022

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość użycia go w celu wyszukania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – istotna jest wszak obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, które świadczą usługi wyłącznie na określonym obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, np. w Bydgoszczy bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych korzystają głównie z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę danego miasta, przykładowo “sklep plastyczny kraków”, “piekarnia kraków” albo “masażysta kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych firm na przedstawienie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron internetowych i pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym samym pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie poprawę treści, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]