Podróż do Krakowa? Pamiętaj o transferze na lotnisko

31 lipca 2018

Po długim locie w końcu lądujemy. Jest już późno, zaś przy lotnisku nie stoi nawet jedna taksówka. Podróż autobusem także nie jest najlepszym pomysłem. Raz, że nie kursują już regularnie, po drugie – mamy drogi bagaż. Chcąc tego uniknąć, podróż biznesową należy zaplanować zawczasu i zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, że dziś nie będzie to problemem. W miejscowościach z głównymi lotniskami funkcjonują wszak firmy oferujące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co istotne, ich oferta na pewno trafi w potrzeby szczególnie wyczulonych pasażerów. Czym więc różni się od tradycyjnego taxi? Dlaczego warto wybrać tę formę?

Czym jest transfer na lotnisko?

Wielu klientów niewątpliwie ucieszy to, iż firmy oferujące transfer z lotniska w Balicach oraz pozostałych dużych miastach operują flotą złożoną wyłącznie z luksusowych samochodów – na przykład Mercedesów. W przeciwieństwie do zwykłego transportu, klienci mają szansę zamówić przewóz swoich kontrahentów w interesach – taksówkarz odbierze klienta z lotniska i dowiezie w określone miejsce. Należy również dodać, że transfer na lotnisko oraz do hotelu obejmuje dłuższe podróże – klienci mogą zlecić kurs do innego miasta, a także regionu.

Transfer na lotnisko – jak dużo kosztuje?

Z uwagi na swoje różne zalety i oferowane luksusowe warunki jazdy jasnym jest, tego rodzaju transfer na lotnisko bywa nieco droższy od tradycyjnej taksówki. Jeżeli natomiast będziemy pamiętać o tym, iż używając tej formy możemy dotrzeć do innych miast, różnice w kosztach nie okażą się duże. Przejazd w granicach Krakowa to koszt około 70 PLN. Natomiast klienci wyruszający z Krakowa, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są także poznaniem południa Polski, mają możliwość odbycia kursów do pobliskich miast – między innymi Oświęcimia.