Parking przy lotnisku w Balicach – czy warto zostawić tam samochód?

10 sierpnia 2020

Duża część osób wyruszających w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, ale prosi kogoś o przywiezienie albo przyjeżdża taksówką. Uważa się, że to jest lepsze rozwiązanie, ponieważ w przeciwnym razie powstałby problem, gdzie zaparkować auto na czas nieobecności. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, którym jest zostawienie auta na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się zostawić tu samochód?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście wygoda, gdyż pozwala to przybyć na lotnisko własnym autem. Nawet jeśli parking zlokalizowany jest nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie jest to żaden problem, bo obsługa parkingu gwarantuje transfer podróżnych z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a same przejazdy organizowane są od razu. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa pozostawionego pojazdu, o co dbają nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony pojazd jest na pewno lepiej chroniony niż pozostawiony we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są też ceny niższe niż można się spodziewać, a więc opłaca się to zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – inne usługi

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najważniejsze jest to, że mogą wyjechać w ogóle nie martwiąc się o bezpieczeństwo powierzonego samochodu, gdyż jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pracująca przez całą dobę. W przypadku dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest również tym wygodniejszy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku często mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.